2023.09.01 godz. 23:39 Kraków, Małopolskie

Anulowanie pozwu o zapłatę

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, Czy w przypadku jeśli złożyłam pozew o zapłatę, a w międzyczasie Pozwany zdążył zapłacić część/całość długo, to jest możliwość wycofania pozwu? Jeśli tak to jakie pismo musiałabym złożyć? Z góry dziękuję i miłego dnia, Natalia Jagielska

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Wrz 2023 09:41

Dzień dobry, proszę złożyć wniosek o cofnięcie pozwu. Ważne jest aby wskazać, iz pozwany zapłacił po złożeniu pozwu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)