2022.03.06 godz. 10:10 Warszawa, Mazowieckie

Zatrzymanie

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry dnia 03.03.2020 moj mąż został zatrzymany na granicy polsko litewskiej zadzwonił do mnie z litewskiego numeru że jest w areszcie po stronie litewskiej za przemyt . Do dnia dzisiejszego tylko tyle wiem .Czy ja jako żona zostanę poinformowana przez jakiś organ o sytuacji męża ?Dziękuję pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Mar 2022 12:12

Dzień dobry, proszę ustanowić dla męża adwokata, tylko w taki sposób będzie Pani wiedziała co się dzieje w sprawie. Pozdrawiam