2023.08.29 godz. 20:06 Kraków, Małopolskie

Mediacja

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, dostałam pismo z sądu (po tym jak złożyłam sprzeciw od nakazu zapłaty) "informacja o postępowaniu mediacyjnym w sprawach cywilnych czy to oznacza, że sąd proponował mediacje i że musiałam odpowiedzieć na pisano w ciągu 7 dni, że się na nią zgadzam? Nigdzie w piśmie nie znalazłam wprost informacji że jest to wezwanie do mediacji i że muszę się z nim zgodzić lub nie. "sąd rejonowy dla Krakowa (...) Z powództwa (..) przeciwko (...) informuje, że referatem nin.sprawy jest ASR (...) Oraz poucza o treści art. 42 a ust. Czy to oznacza że straciłam szansę na mediacje?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Karolina Domagała

Kraków, Małopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 31 Sie 2023 11:57

Nie straciła Pani szansy na mediacje. Jeśli potrzebuje Pani kompleksowej pomocy prawnej zapraszam do kontaktu (jestem z Krakowa). Z poważaniem adw. Karolina Domagała tel. 667-962-671 email: karolina.domagala@adwokatura.krakow.pl.