2022.05.31 godz. 13:53 Ustrzyki Dolne, Podkarpackie

Dlaczego

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry dostałam wyrok od sądu ze muszę przepracować 40godzin na prace społeczne ale od tego wyroku mija już 3 tygodnie i nic nie wiem kiedy mam zacząć te prace społeczne bo oprócz tego wyroku od sądu to nic mi już nie przyszło co mam dalej z tym robić ?

Odpowiedzi prawników:

Aplikant

Marcin Długaszek

Lublin, Lubelskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Cze 2022 21:10

Dzień dobry. O tym w jaki sposób będzie wykonywana kara zadecyduje kurator, który powiadomi Panią o tym w pisemnym wezwaniu. Powinny znajdować się tam wszystkie potrzebne informacje. Ma Pani także możliwość sama zwrócić się do zespołu kuratorów w Sądzie właściwym ze względu na Pani miejsce zamieszkania i samej ustalić gdzie i na jakich warunkach będzie się to odbywać.