2020.10.15 godz. 11:45 Łódź, Łódzkie

Umowa najmu okazjonalnego

Wyjaśnienie sytuacji

Dzien dobry. Dzis ide do notariusza w celu wypelnienia oswiadczenia o egzekucji do wynajmu okazjonalnego. Czy rowniez wtedy zostanie sporzadzany akt notarialny do tego oswiadczenia? Bo jakby wyczytalam ze na podstawie tego oswiadczenia sie to sporzadza. I ile trwa takie sporzadzenie? Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sonia Konieczniak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Paź 2020 18:46

Dzień dobry, akt notarialny zostanie sporządzony tego samego dnia. Wizyta u notariusza nie będzie długa. Po podpisaniu dokumentów notariusz odczyta akt.