2023.02.28 godz. 14:54 Mrągowo, Warmińsko-mazurskie

Sprawa rozwodowa

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry ja bym chciał się dowiedzieć w sprawie rozwodu parę zeczy nie jestem z żonom już 6 mieszkańcy ale mieszkałem z nią do grudnia dwa dni przed wigiliom stwierdziła że mam się wyprowadzić i się wyprowadziłem do mamy gdzie tam miałem meldunek stały ale nie miałem siły już się klucic i wszelkie problemy z mam grupy założone a mam grupy do ktury należę ale nie umawiam się zy kobietami nigdzie tylko nieraz jak tos domnie napiszę to odpowiem w trakcie małżeństwa t żona mnie zaczęła zdradzać i robi to do tej pory a twierdzi że nie nie ufam jej już a ona chce rozwud z mojej winy j

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Gru 2023 11:08

Dzień dobry, bardzo prosiłabym o dodanie zapytania w komentarzu, ponieważ treść została "ucięta" prawdopodobnie ze względu na ograniczenie w liczbie znaków.