2024.06.25 godz. 17:45 Warszawa, Mazowieckie

Cena złożenia apelacji

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, jaka jest cena złożenia apelacji w sprawie karnej w sądzie rejonowym przez prawnika? Oraz jak to wygląda w praktyce, czy upoważniam prawnika a on jedzie do czytelni akt i zapoznaje się ze sprawą i pisze apelacje?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Cze 2024 19:24

1. Apelację składa się do sądu okręgowego (za pośrednictwem rejonowego). Wynagrodzenie jest zależne od rodzaju sprawy, nakładu pracy wymaganego do sporządzenia apelacji, skomplikowania sprawy. 2. Mniej więcej tak wygląda procedura. Oczywiście istotna może być również obecna na rozprawie apelacyjnej. Jeśli potrzebuje Pan obrońcy w tej sprawie, zapraszam do kontaktu email: slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)