2023.08.16 godz. 13:02 Leoncin, Mazowieckie

Dzień dobry, jakieś 10 lat temu pozwałem do sądu człowieka, który nie zwrócił mi pożyczonych 5000 euro.

Wyjaśnienie sytuacji

Sprawę wygrałem i od tego momentu ściągano z jego emerytury ok. 40 zł miesięcznie. Ale dłużnik zmarł kilka lat temu. I nagle po latach dostałem pismo z sądu z postanowieniem o obciążeniu mnie sumą 2657,17 zł tytułem opłat za czynności radców prawnych oraz ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów nieopłaconej pomocy prawnej. Co z tym robić, jutro mija termin wpłaty. az

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Bukowski

Kielce, Świętokrzyskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Sie 2023 19:26

Trzeba zobaczyć dokumenty, ale zawsze można się odwołać od postanowienia. z poważaniem Adwokat Michał Bukowski, Adwokat Kielce