2022.09.16 godz. 10:37 Opole, Opolskie

Grzywna zamieniona na kare zastepcza

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, jakies 13 lat temu dostałem wyrok na grzywne i pracę społeczne. Z związku że w tych czasach mieszkałem i pracowałem za granicą nie odpracowałem. 5 Lat temu zjechałem do Polski i miałem 6 miesięcy dozoru elektronicznego. Po jakim czasie informacja zostanie usunięta z rejestru karnego? Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Wrz 2022 18:07

Tak jesteśmy w stanie skutecznie pomóc -zapraszamy do bezpłatnej konsultacji tel 507-437-019