2024.05.07 godz. 17:19 Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Wyłudzenie pieniędzy

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, jakiś czas temu pomogłam mojej koleżance, biorąc kredyt na 25 tyś. Ona miała go spłacać, co robiła przez kilka miesięcy, od dłuższego czasu tego nie robi i spłata kredytu spadła na mnie. Oczywiście byłam tak mądra że nie spisałam żadnej umowy z koleżanką. Mam tylko wiadomości w których obiecuje że będzie płacić i przelewy na moje konto. Czy jest jeszcze jakaś szansa na odzyskanie od niej pieniędzy, czy przez moją głupotę pozostało mi tylko płacić?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 08 Maj 2024 10:45

Oczywiście. Brak pisemnej umowy nie przesądza o jej nieistnieniu. Jeśli posiada Pani przelew potwierdzający, że przekazała Pani całą kwotę oraz korespondencję potwierdzającą fakt zawarcia umowy, odzyska Pani pełną kwotę. Jeśli potrzebuje Pani pełnomocnika w tej sprawie, zapraszam do kontaktu email: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)