2024.02.02 godz. 22:20 Warszawa, Mazowieckie

Dzień dobry, Jeśli zostanę wybrany na radnego w wyborach samorządowych, to czy istnieje możliwość zrezygnowania z mandatu jeśli będę miec inne plany?

Wyjaśnienie sytuacji

Chodzi o sytuacje, kiedy jednak następuje zmiana planów i nie chcę lub nie mogę pełnić funkcji radnego, to czy mogę po prostu zrezygnować z mandatu?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Robert Różycki

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Lut 2024 22:18

Dzień dobry, tak, można zrezygnować z mandatu radnego. Pozdrawiam,