2022.11.29 godz. 10:24 Świdnica, Dolnośląskie

Rozwód z uznaniem ojcostwa

Wyjaśnienie sytuacji

Dzien dobry. Jestem aktualnie w ciazy, zaraz termin porodu a jeszcze nie mam rozwodu z poprzednim partnerem. Czy jesli zloze pozwe o rozwod musze informowac o sytuacji zwiazanej z ciaza czy osobno dwie sprawy? Chcialabym zeby odbylo sie to jak najszybciej poniewaz nie mieszkam w Polsce a z noworodkiem tez nie chce co chwile podrozowac, tym bardziej ze nie mam prawa jazdy. Czy jesli ja i mąż nie stawimy sie na rozprawie czy odbedzie sie sama? Jestesmy w separacji juz prawie trzy lata i kazdy z nas ma juz ulozone swoje zycie. I jakie sa teraz koszta sprawy rozwodowej? Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Sty 2023 16:10

Dzień dobry. Zapraszam do kontaktu w wiadomości email: slawomir.suski@adwokatura.pl