2024.02.02 godz. 11:53 Nidzica, Warmińsko-mazurskie

Czy warto zakładać sprawę

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Jestem mamą pokrzywdzonej , oskarżony z art 200. Podczas zakładania sprawy otrzymałam SMS o treści jak wrócę wy wszyscy dostaniecie wpierdol od brata oskarżonego. Oraz od ojca oskarżonego wiadomość że pożałujemy gdzie pojawiają się wyzwiska corki( szmata, niespełna rozumu) posiadam też nagranie rozmowy gdzie są pomówienia że moja córka się kurwi. Czy to wystarczy by można było założyć sprawę o groźby, pomówienia i wyzwiska?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Lut 2024 18:56

Groźba i jej spełnienie - musi być realna. Najlepiej skonsultować sprawę z prawnikiem (radca prawnym lub adwokatem) bezpośrednio

Zmodyfikowano dnia: 02 Lut 2024 19:03
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)