2022.02.02 godz. 18:04 Kielce, Świętokrzyskie

Problemy rodzinne

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Jestem mężatką od 16 lat. Mam 3 dzieci-4 lata, 9lat I 15 lat. Mój mąż jest alkoholikiem. Od 4 lat pije codziennie po kilka piw dziennie,a od ok. pół roku oprócz piw pije jeszcze tzw.małpki. Pod wpływem alkoholu znęca się nad nami psychicznie,czepia się dzieci a także wyzywa mnie przy dzieciach. Pewnego dnia zabrałam dzieci I uciekłam do mamy. Mąż wydzwaniał do mnie I starszej córki. Córce pisał że jak nie wrócimy do domu to coś sobie zrobi.Wróciłam do domu z dwójką dzieci a starsza córka została u mojej mamy. Powiedziała że nie wróci do domu. Chciałbym odejść od męża ale się boj

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Lut 2022 12:45

Proszę zadzwonić pod bezpłatny numer przemocy w rodzinie 800 120 002 tam uzyska Pani pomoc w tej sprawie.

Zmodyfikowano dnia: 03 Lut 2022 12:45
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)