2023.05.07 godz. 08:53 Sławno, Zachodniopomorskie

Rozwód z powodu zdrady

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, jestem mężatką z 6 letnim stażem. Mamy 13 miesieczna córeczkę. Kredyt na 14 lat na mieszkanie. Od początku mieisaca jestem na bezpłatnym urlopie wychowawczym. Dowiedziałam się, że mąż mnie zdradza. Co. Mogę zrobić w takiej sytuacji? Proszę o pomoc. Katarzyna Dobak

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 08 Lip 2023 15:43

Jeśli ma Pani dostateczne dowody zdrady, może Pani wnosić o rozwód z orzeczeniem wyłącznej winy męża. Zapraszam do kontaktu w tej sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl