2020.11.04 godz. 11:13 Połczyno, Pomorskie

Umowa najmu

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry Jestem najemczynią mieszkania. W jednym z punktów umowy jest zapis "Każdej ze stron przysługuje prawo rozwiązania umowy za wypowiedzeniem ze skutkiem na ostatni dzień miesiąca, w którym doręczyła drugiej stronie wypowiedzenie w formie pisemnej pod rygorem nieważności" Uważam,że zgodnie z tym zapisem powinnam wynieść się z mieszkania z końcem miesiąca,ale właściciel uważa że umowa już nie obowiązuje ostatniego dnia. Proszę o informację

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Ewelina Wolny

Środa Śląska, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Lis 2020 17:10

Dzień dobry, umowa obowiązuje do końca miesiąca. Pozdrawiam serdecznie.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)