2024.07.19 godz. 17:17 Warszawa, Mazowieckie

kłótnie z rodzicem, 207 kk 1

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, jestem oskarżony w związku z 207.1 kk, za kłótnię z mamą, obsceniczne zachowania, teraz mam dozór dwa razy w tygodniu, niebieska kartę, 8 sierpnia spotkanie z psychiatra, co mi grozi, jak mogę się bronić? Jakie są koszty adwokata, bo pewnie nie dostanę z urzędu, mam dobrą pracę, która pewnie stracę przez tę sytuację? Jaki wyrok mi grozi, niebieską kartę mam drugi raz (poprzednio 7 lat temu), nie byłem karany. Jakie są też koszty żeby kogoś upoważnić do zajmowania się moimi sprawami mieszkaniem, kontakt z pracodawcą gdybym był skazany? Mam też przewlekłą poważną chorobę.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Lip 2024 21:44

Kara za znęcanie się to pozbawienie wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Jeśli potrzebuje Pan obrońcy, zapraszam do kontaktu email slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)