2022.12.29 godz. 15:44 Katowice, Śląskie

Darowizna samochodu

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, Jestem po rozwodzie, z byłą żoną posiadamy samochód, jestem jego właścicielem a ona współwłaścicielem. Chcę jej przekazać darowizną samochód ponieważ ja już nie chce być jego właścicielem. Była żona robi mi pod górę i nie chce podpisać umowy, nie odbiera żadnych pism. Takim zachowaniem zmusza mnie do bycia dalej właścicielem somochodu wbrew mojej woli. Czy jest jakaś możliwość abym mógł przestać być właścicielem auta? Zakładają sprawę w sądzie podejrzewam że nie odbierze też pism z sądu. Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Lesław Mrozek

Chorzów, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Sty 2023 16:46

SPRAWA CIEKAWA, PROSZĘ O KONTAKT ZE MNĄ, MUSZĘ UZYSKAĆ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT SPRAWY.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)