2023.09.23 godz. 13:38 Bytom, Śląskie

Czy mogę złożyć pozew o alimenty?

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry jestem w związku małżeńskim od 15 lat od dłuższego czasu nie układa mi się z mezem źle mieszka nie dogadujemy się mamy ciężkie haraktery mamy dwie corki 14 i 8 lat mąż daje sporadycznie na dzieci płaci rachunki podstawowe a ja robię zakupy kupuje dziecia on nic nie daje do życia ani na dzieci od maja nie mamy pozycia mieszkam osobno z dziecmi trochę u babci trochę u rodziców niestac mnie na mieszkanie co robić proszę o pomoc

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Wrz 2023 14:06

Może Pani złożyć pozew o alimenty jak najbardziej
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)