2021.04.10 godz. 08:13 Żnin-Wieś, Kujawsko-pomorskie

Separacja

Wyjaśnienie sytuacji

Dzien dobry. Jesteśmy z mężem w separacji. 1 go marca mieliśmy rozprawę rozowodwa ktora zostala umozona ponieważ ja kocham meza i chce z nim być on ze mną nie. Maz nie chce ze mną żadnego kontaktu ja chce ratować małżeństwo. Jeśli wbrew meza woli wprowadze się do jego mieszkania moze mnie z tamtad wyrzucić? Czy jako zona mam prawo isc mieszkać z mężem i ratować małżeństwo w brew jego woli?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Kwi 2021 21:29

Dzień dobry, jeżeli mieszkanie w którym mieszka aktualnie mąż było waszym wspólnym miejscem zamieszkania to może Pani z niego korzystać, ponownie zamieszkać.