2023.03.20 godz. 17:22 Leszno, Wielkopolskie

Komornik.

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry.Komornik pobiera mi pieniądze z wypłaty z tytułu zadłużenia ZUS i inne.Czy komornik jest zobowiązany udzielenia mi informacji na piśmie jaki dług już został spłacony i w jakiej kwocie oraz jakie dokładnie długi mam i kwoty do spłaty.chodzi mi czy na piśmie mogę się tego domagać.z góry dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Mar 2023 21:25

Dzień dobry, przysługuje Panu prawo informacji o stanie aktualnego zadłużenia. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin