2021.12.31 godz. 00:13 Warszawa, Mazowieckie

Wyroki

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry Mam 2 wyroki za jeden otrzymałem europejski nakaz aresztowania ( 11 miesięcy pozbawienia wolności ) a drugi wyrok to rok i 1 miesiąc Są to dwie różne sprawy Moje pytanie brzmi : Czy jeśli adwokat wystąpi do sądu o odwołanie w sprawie tych 2 różnych spraw jednocześnie to jak rozpatrzy to sędzia ? Jako całość ? Czy osobno ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Sty 2022 14:38

Dzień dobry, w opisanej przez Pana sytuacji, można zastanowić się na złożeniem wniosku o wydanie wyroku łącznego. Jednak wymaga to przeanalizowania treści obu wyroków. W razie pytań proszę o kontakt mailowy annababiak@gmail.com