2020.07.16 godz. 20:21 Płock, Mazowieckie

Jak wyjsc z.dlugu?

Wyjaśnienie sytuacji

Dzien dobry. Mam 24 lata, jestem zonaty i mam syna. Borykam.sie z problemem dlugu poniewaz jakis czas temu zaciagnalem kredyt ktory byl.mi oferowany przez bank i ktory zaakceptowalem i wzialem. Pozniej wpadlem w hazard i. Wzialem kolejny kredyt.. dlug wynosi ok 30 tys zl w 3 bankach. Plus bank, mbank, santander. Problem.jest taki ze od kilku miesiecy stracilem prace i nie oplacalem kredytow. Slyszlaem o upadlosci konsumenckiej, czy moge sie o to starac i w jaki sposob? Przychodza do mnie ciagle.listy i nekaja mnie telefony. Druga sprawa wyszedlem z hazardu, tylko mam teraz ten problem.dlugow. nie mam nic na siebie, samochodu, nieruchomości itp.. zona pobiera swiadczenie 500+ na dziecko. Jak sobie pomoc? Jestem juz zdesperowany..

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Sławomir Żur

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Lip 2020 13:43

Witam w opisanych okolicznościach upadłość konsumencka będzie dla Pana najlepszym rozwiązaniem. Zapraszam do kontaktu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)