2023.08.18 godz. 19:20 Łódź-Bałuty, Łódzkie

Mąż i rozpad małżeństwa

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry,mam 4 dzieci,po ślubie jestem 8 lat, mąż używał przemocy wobec rodziny,miał niebieską karte, ograniczenia wobec opieki nad dziećmi, niestety przez sąd został wydany wyrok,że mąż się naprawił i nie ma potrzeby utrzymać starego wyroku,komisja do spraw alkoholu wydała opinie,że jest on wysokofuncjonujacym alkoholikiem i może,ale na siłę na leczenie go nie skierują. Mąż pije kilka razy w tygodniu,pracuje w dwóch pracach nie ma go w domu całe dnie,a po pracy często wraca już wypity,teraz wyszło przez przypadek,że kupił kamerę i chciał nagrywać mnie co robię i mówię w domu.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Bukowski

Kielce, Świętokrzyskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Sie 2023 11:34

To co się dzieje w Pani przypadku wypełnia przesłanki z art. 207 kk - znęcanie się nad osobami najbliższymi. Zapraszam do kontaktu z Kancelarią działamy na ternie całej Polski tel. 502 552 460, email: kancelaria@adwokatbukowski.pl. z poważaniem Adwokat Michał Bukowski, Adwokata Kielce