2023.11.23 godz. 09:27 Wrocław, Dolnośląskie

Co moge zrobic w takiej sytuacji?

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień Dobry Mam dość niecodzinny problem. Od ponad 3 lat wynajmuje z chłopakiem mieszkanie we Wrocławiu. Z właścicielem były lekkie problemy np. Kiedy zgłaszaliśmy problemy on bardzo długo na nie reagował w rezultacie mamy wilgotną ściane z której odpada tynk i tego typu podobne problemy. Nie wywiązuje się z okazywania nam rachunków mimo zapisu w umowie I naszych ponaglen. We wrześniu przedłurzylismy umowe na rok z możliwością zerwania jej w dogodnym dla nas momencie (podpisalismy nowa umowe, nie aneks) Pan nie spisuje licznikow, nie bierze od nas podpisow potwiedzajacych platnosc (placimy

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Lis 2023 10:04

Dzień dobry, proszę o dopisanie treści zapytania w komentarzu, ponieważ wygląda na to, że nie zostało ono dokończone.