2023.02.23 godz. 10:55 Gdańsk, Pomorskie

Wypowiedzenie umowy KRD

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry , mam podpisaną umowę z Kaczmarki Group na 12 miesięcy . Podjełam współpracę z tą firmą ponieważ miałam dłużnika który nie zapłacił nam za wykonane zlecenie, niestety firmie Kaczmarskie nie udało ściągnąć się długu, chciałabym zrezygnować z ich usług ponieważ na dzień dzisiejszy nie widzę sensu dalszej współpracy z nimi -(nie jestem dużą firmą, muszę zmniejszać niepotrzebne wydatki firmy.) Pani która tam pracuje poinformowała mnie że nie mogę zrezygnować z istniejącej umowy aż do daty wygaśniecia umowy która przypada na 21.10.2023r. Czy mogę wypodzieć umowe przed uplywem terminu?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Lut 2023 17:53

dzień dobry konieczne jest zapoznanie się z umową. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl