2023.03.13 godz. 00:08 Warszawa, Mazowieckie

Powrót do Polski

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień Dobry. Mam problem i potrzebuje porady. Mamy dziecko z partnerem. Cała trójka jest narodowości polskiej, dziecko urodzilo sie i terazniejszo mieszkamy w Belgii i tutaj mam zameldowanie na czas stały. Rozeszliśmy się i ze względu na brak nikogo prócz mojego partnera tutaj, chcę wraz z 1.5rocznym dzieckiem wrócić do Polski. Choć partner oświadczył mi, że po złości nie pozwoli małemu opuścić Belgii. Czy jest jakaś nadzieja bym mogla wraz dzieckiem wrócić do Kraju?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Mar 2023 16:44

Zapraszam w tej spraawie do kontaktu email: slawomir.suski@adwokatura.pl