2022.09.20 godz. 17:42 Kalisz, Wielkopolskie

Dzień Dobry mam problem odnośnie nieudanego kupna auta, bardzo proszę o pomoc.

Wyjaśnienie sytuacji

Znajomy miał na sprzedaż auto z 3000zł. Ja przy znajomych podawałem mu czasami pieniądze jak potrzebował i dogadywaliśmy się, żeby mi nie oddawał i wziął już na spłatę auta. 3 miesiące temu właśnie w czerwcu spłaciłem do końca auto a słuch po znajomym zaginął. Znikomo czasem odpisywal obiecujac ze odda lecz bez większego odzewu. Wyprowadził się wtedy z miasta. W dniu dzisiejszym udało mi się z nim skontaktować i dogadać, że może mi oddać w 3 ratach całość pieniędzy. Jednakże chciałbym się zabezpieczyć umową i czy mogliby mi Państwo pomóc skomponować taką umowę?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Paź 2022 12:33

Tak. Proszę o kontakt z Kancelarią.