2021.03.25 godz. 11:21 Gdańsk, Pomorskie

Dzień dobry, mam problem z firma której zleciliśmy zrobienie mebli kuchennych. 01.02.2021 wpłaciliśmy 4000 zł zadatku na poczet mebli. Do tej pory nie dostaliśmy umowy i cały czas jesteśmy zbywani i zostaje przesuwany termin realizacji. Co możemy zrobić?

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, mam problem z firma której zleciliśmy zrobienie mebli kuchennych. 01.02.2021 wpłaciliśmy 4000 zł zadatku na poczet mebli. Do tej pory nie dostaliśmy umowy i cały czas jesteśmy zbywani i zostaje przesuwany termin realizacji. Co możemy zrobić?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Marek Wojciechowski

Leszno, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Mar 2021 11:56

Dzień dobry! Proponuję skierować do kontrahenta pisemne wezwanie do przesłania umowy i jej realizacji pod rygorem odstąpienia od zawartego kontraktu pod rygorem skorzystania z prawa odstąpienia i dochodzenia zwrotu uiszczonej kwoty. W razie pytań zachęcam do kontaktu.