2020.08.05 godz. 15:04 Warszawa, Mazowieckie

Dzień dobry, Mam problem z moją dawną "przyjaciółką" u której moderowałem kanał w serwisie streamingowym.

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, Mam problem z moją dawną "przyjaciółką" u której moderowałem kanał w serwisie streamingowym. Problem może wydawać się śmieszny, ale ona twierdzi że zgłosiła to do prawnika.Zrobiłem jej trochę "burdelu" w panelu sterowania streamem np. usunąłem komendy które ja tworzyłem itp. Dodam że wiedziała o tym że mam dostep do panelu bo sama mi go nadała a powołuje się na Art. 268a. § 1. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, niszczy, uszkadza, usuwa, zmienia lub utrudnia dostęp do danych informatycznych(...) Czy jeśli miałem normalny dostęp nadany przez właściciela to coś mi za to grozi?

Odpowiedzi prawników:

Aplikant

Karolina Wyspiańska

Opole, Opolskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Sie 2020 16:17

Szanowny Panie, podejrzewam że w tym wypadku chodzi również o cel udostępnienia Panu dostępu do wyżej wspomnianego panelu. Z tego co Pan pisze wynika, ze nie był Pan uprawniony do usuwania m.in. komend. Z poważaniem, Karolina Wyspiańska
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)