2022.06.21 godz. 16:01 Gryfice, Zachodniopomorskie

Dzień dobry. Mam problem z odzyskaniem rzeczy od rodziców partnera. Sprawa wygląda tak że jestem z nim w pracy w Niemczech. Z uwagi że mam umowę nie mogę zjec

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Mam problem z odzyskaniem rzeczy od rodziców partnera. Sprawa wygląda tak że jestem z nim w pracy w Niemczech. Z uwagi że mam umowę nie mogę zjechać do Polski na razie to muszę być w DE. Powiedziałam jemu że zabieram rzeczy moje od jego rodziców że zamówię busa i poproszę siostrę o pomoc lecz słyszę od niego że nie mogę zrobić tego beż jego zgody(zgody byłego partnera) dzwoniłam do jego rodziców że moja siostra przyjedzie po moje rzeczy to usłyszałam że nie mogą oddać ich ponieważ musi być mój były partner i że oni nie będą się mieszać w to. Co mogę zrobić w takiej sytuacji ?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

PIOTR KĘPIŃSKI

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Cze 2022 12:08

Witam zapraszam do bezpłatnej konsultacji telefonicznej pod numerem telefonu 507-437-019 specjalizujemy sie w tych sprawach chętnie pomożemy.