2024.03.01 godz. 17:14 Jelenia Góra, Dolnośląskie

Wynagrodzenie

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Mam problem ze swoim byłym pracodawcą. Pracowałam na umowę zlecenie i podpisałam ja w styczniu. W lutym sama się zwolniłam. W połowie grudnia zaczęłam pracować bez żadnej umowy. Dostałam wypłatę za styczeń,a za grudzień nie wypłacili. Co mam zrobić ?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Arkadiusz Kozok

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Mar 2024 19:58

Jeżeli gra jest warta świeczki musi Pani złożyć pozew do sądu cywilnego o zapłatę .Pozdrawiam

Zmodyfikowano dnia: 02 Mar 2024 05:43