2024.03.05 godz. 20:36 Szczecinek, Zachodniopomorskie

Dzień dobry mam problemy z dzierżawca gruntu rolnego jakiś czas się nie odzywali teraz mają jakiś problem bo przyszli po umowę dzierżawy ale po oryginał dać im

Wyjaśnienie sytuacji

Czy wydać im oryginał muwia że oddadzą

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bogumił Szmańda

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Maj 2024 19:46

Dzień dobry. Moim zdaniem nie należy wydawać oryginału. Jeżeli koniecznie potrzebują, to proponuję udać się do notariusza, który potwierdzi kopię za zgodność z oryginałem, za co dzierżawcy powinni oczywiście zapłacić. Z wyrazami szacunku