2024.03.08 godz. 15:34 Gliwice, Śląskie

Windykacja komornicza

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry mam pytanie , co w sytuacji kiedy mam na koncie 4 zajęcia egzekucyjne , i pisze zbieg egzekucji , co się dzieje w takim przypadku? Czy komornicy po kolei czekają ? Aż suma będzie się spała cała z każdą wypłatą ? Co wtedy robią ? Natalia Sz

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

EDYTA KOSTRZEWA

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Mar 2024 14:22

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.