2022.07.27 godz. 11:14 Gliwice, Śląskie

Czy za takie wykroczenie jest mandat ?

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień Dobry Mam pytanie czy mogę otrzymać mandat za otwieranie piwka bezalkoholowego w parku o ławkę? Ponieważ ostatnio Pan zaczął mi i koleżance robić zdjęcia i powiedział że da te zdjątka do sądu karnego i będziemy ścigane, za to że niszczymy ławkę. Natomiast było to tylko lekkie otworzenie.

Odpowiedzi prawników:

Aplikant

Marcin Długaszek

Lublin, Lubelskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Lip 2022 21:04

Dzień dobry, szkodliwość społeczna takiego czynu jest znikoma, a więc nie sądzę aby zostały podjęte jakiekolwiek kroki w celu ukarania. W każdym razie nie przejmowałbym się ;)