2020.03.27 godz. 14:37 Mielec, Podkarpackie

Koronawirus-ograniczenie przemieszczania

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące ograniczenia się przemieszczania. Czy narzeczonemu będzie groziła jakaś kara (np. pieniężna bądź zatrzymanie przez patrol policji) w przypadku gdy przyjedzie do mnie- do innego miasta w odwiedziny aby pomóc w pracach na działce? Dodam tylko, że będzie jechał sam.

Odpowiedzi prawników:

Aplikant

Angelika Wojciechowska -Związek

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Mar 2020 19:38

Dzień dobry, Pani narzeczonego nie spotkają żadne negatywne konsekwencje, ponieważ podróż będzie odbywać samodzielnie, a prace na działce będzie Państwo wykonywać we dwoje więc nie dojdzie również do żadnego zgromadzenia powyżej 2 osób. Pozdrawiam
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)