2022.11.18 godz. 12:57 Kraków, Małopolskie

Wynagrodzenie za umowę zlecenie

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie tego po jakim czasie powinno mi zostać wypłacone wynagrodzenie za zlecenie . Miałem dwutygodniowy okres wypowiedzenia zapisany w umowie zakończył się 05.11 , 15.11 dostałem maila z rozliczeniem i na wypłatę nadal czekam. Jest jakiś określony czas na wypłatę wynagrodzenia? Od samego początku był problem z płatnościami i kontaktem z biurem, kadry dostępne tylko pod mailem.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Lis 2022 09:27

Dzień dobry, terminy wypłaty wynagrodzenia i ich zasady powinna określać umowa zlecenie. W każdej sytuacji można wezwać byłego zleceniobiorcę do wypłaty zaległego wynagrodzenia. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel 607153023