2023.11.16 godz. 15:37 Toruń, Kujawsko-pomorskie

Oszustwa byłej dziewczyny

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, mam pytanie w sprawie oszustw k zdrad mojej byłej dziewczyny. Po 3 latach związku nie mogliśmy się razem spotykać w związku z zakazem jej rodziców. Przez 3 lata od 2020 roku byłem wprowadzany w błąd co do jej intencji. Zachęcany na zakupy, żeby jej coś kupić. Podwózk, jedzenie. Okazało się, że robiła to dla korzyści majątkowych, przy tym zdradzając mnie kilkakrotnie z kończąc znajomość wyzwiskami i brakiem wytłumaczen, że nic złego nie zrobiła. Wynajmowałem apartamenty w ciągu tych 3 lat ze stratą kilkudziesięciu tys zł. Po wyjściu prawdy na jaw byłem pomawiany uznajomych i rodzin

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Lis 2023 16:11

Dzień dobry, bardzo prosiłabym o dokończenie postu, ponieważ widzę, że zdanie jest "urwane". Proszę również o wskazanie zapytania, które Pana interesuje.