2024.09.10 godz. 16:50 Krosno Odrzańskie, Lubuskie

Pismo procesowe - termin złożenia

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, Mam takie pytanie, czy jest jakiś minimalny czas do którego należy złożyć pisma przed sprawą? W czwartek 12.09. Mam kolejną sprawę o kontakty, a 13.09. Pierwszą o alimenty. W piśmie m. in. będzie prośba o dopuszczenie nowych świadków do sprawy. I teraz pytanie, czy takie pismo mogę złożyć jak już zjawię się w czwartek na rozprawie, czy koniecznie muszę je złożyć w biurze podawczyn, jeśli w biurze to czy muszę to zrobić minimum dzień przed rozprawą, tj środa 11.09? Druga strona złożyła podobne pismo tydzień przed pierwszą rozprawą i zostało to uwzględnione. Z poważaniem

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Wrz 2024 12:13

Pismo może być złożone na rozprawie (z kopią dla drugiej strony - wraz z ewentualnymi załącznikami)
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)