2024.02.15 godz. 14:54 Zabrze, Śląskie

Porada-dlugi

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry Mam takie pytanie. Jakiś czas temu wzięłam pożyczkę, niestety niedawno miałam mały wypadek( naderwanie stawu skokowego oraz naderwanie więzadeł) co wyklucza mnie do tej pory do pracy( jestem nadal na l4) z tego względu mam małe problemy finansowe i ciężko mi spłacać raty. Czy będę spłacać chociaż po sto złotych czy ta firma dalej może mnie nękać telefonami,straszyć windykatorami terenowymi? Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

EDYTA KOSTRZEWA

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Mar 2024 08:38

Witam , cieżko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie , zbyt mało precyzyjnie sporządzone. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 507437019 na darmowa konsultacje postaram sie doradzić po zaczerpnięciu większych informacji . Pozdrawiam . Straszy Prawnik Kancelarii Doradców Prawnych Ul. Kościuszki 25/5 40-048 Katowice