2022.05.19 godz. 17:27 Legnica, Dolnośląskie

Kilku komorników

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry mam takie pytanie jeśli mam kilka egzekucji komorniczysz to czy mogę zawrzeć ugote z jednym z nich że np będzie mi potrącał automatycznie z wypłaty np 200zl co miesiąc to inny komornik może mi zająć wynagrodzenie do najniższej krawej czy wtedy nie może inny komornik nic zabrać bo już by była prowadzana egzekucja?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Maj 2022 17:14

W takiej sytuacji inny komornik może Panu/Pani zająć wypłatę do kwoty minimalnego wynagrodzenia.

Zmodyfikowano dnia: 20 Maj 2022 17:14