2024.06.02 godz. 21:50 Warszawa, Mazowieckie

Mieszkanie męża.

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry Mąż jest właścicielem mieszkania. Na zakup mieszkania mąż ma kredyt. Jesteśmy małżeństwem 16 lat i cały czas wspólnie spłacamy kredyt. Dodatkowo mąż miał braki w opłacaniu czynszu i czynsz został opłacony jak byliśmy już małżeństwem. W chwili obecnej mąż nie chce się zgodzić na sprzedaż tego mieszkania i zakup większego. Mieszkanie jest dwupokojowe w jednym pokoju śpi 15 syn, a w drugim ja i mąż. Mąż chodzi późno spać ok 1, 2 w nocy i długo słucha telewizji ja już jestem na skraju załamania nerwowego, wstaje o 5 do pracy i nie mam możliwości spokojnie odpocząć. Co mogę zrobić.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bogumił Szmańda

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Cze 2024 16:36

Dzień dobry To raczej nie jest problem prawny. Sugeruję zwrócenie się do miejscowej poradni rodzinnej/małżeńskiej w celu uzyskania pomocy. Z wyrazami szacunku
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)