2022.03.29 godz. 15:56 Piekary Śląskie, Śląskie

Rozwód

Wyjaśnienie sytuacji

Dzien dobry maz mnie zostawil miesiac temu dlaninnej kobiety, zostalam z dwojka malych dziec w tym jedno niepelnosprawne. Maz ustalil ze bedzie płacić mi 1000 zl miesiecznie na dzieci. Moje pytanie brzmi tak zaciagnelam kredyty podczas trwania małżeństwa na wspólne wydatki ale wszystkie kredyty sa na mnie czy moge starac sie o to zeby maz pomogl mi je splacac poniewaz ja nie pracuje ze względu na niepełnosprawność dziecka ktore w orzeczeniu ma napisane ze potrzebuje stalej opieki.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Wrz 2022 21:13

witam specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszam do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019 do darmowej wstepnej konsultacji .