2022.07.23 godz. 10:34 Legnica, Dolnośląskie

Pomoc w zwolnieniu z zakładu karnego

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Mąż przebywa w zk, za nie odrobienie prac społecznych. Jest on jedynym żywicielem rodziny, mamy 3 dzieci. Najmłodszy ma 8 miesięcy, ja przebywam na zasiłku macierzyńskim. Potrzebuję pomocy, aby go wyciągnąć z więzienia. Jaki byłby koszt? Bo nie ukrywam, że nie mam obecnie dużo pieniedzy dlatego to jest dla mnie najważniejsze. Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

PIOTR KĘPIŃSKI

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Lip 2022 14:39

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)