2023.07.19 godz. 19:08 Lublin, Lubelskie

Grzywna

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, Miałem zasądzoną grzywnę z tytułu Urzędu Skarbowego. Złożyłem wniosek o rozłożenie na raty. Na początku wpłacałem raty trzy lub cztery. Później przestałem wpłacać ze względu na trudną sytuację finansową. Jedną trzecią grzywny spłaciłem. Niedawno dostałem pismo z sądu, że ma odbyć się rozprawa w celu zamiany grzywny na jakąś karę. Czy jak zapłacę wcześniej całość grzywny to sąd weźmie to pod uwagę i co może mi grozić. Z Poważaniem

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Lip 2023 17:16

Szanowna Panie, sprawa wymaga szerszego zapoznania się z Pana sytuacją. W tym też zakresie sugeruje bezpośredni kontakt z lokalnym mecenasem.