2024.02.01 godz. 10:03 Rybnik, Śląskie

Wyłudzenie

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, Mój problem polega na tym, że zapłaciłem 1500 zł za zrobienie sklepu internetowego. W pierwszej fazie Pan zrobił sklep bez szablonu, bez integracji itd. Generalnie taki szablon. Generalnie moja cierpliwość względem tego, że tak długo to trwało się skończyła i poprosiłem o zwrot 1000 zł, ponieważ stwierdziłem, że coś tam zrobił, ale nie tak jak miało być czyli ,,na gotowo,, z szablonami płatnościami. Po tej wiadomości straciłem dostęp nawet do początkowej fazy sklepu. Co w takiej sytuacji ? Czy to wyłudzenie ? Oszustwo ? Czy podchodzi po kradzież ? Czy jest szansa odzyskania 1500?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Robert Różycki

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Lut 2024 15:44

Dzień dobry, w zaistniałej sytuacji mają Państwo spór dotyczący nienależytego wykonania umowy. Należy wezwać kontrahenta do przywróceniu dostęp do strony - w obliczu braku odpowiedzi, należy skierować do Sądu pozew. Pozdrawiam