2022.09.26 godz. 13:41 Warszawa, Mazowieckie

Wezwanie do odebrania rzeczy z garażu.

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, mój znajomy, za moją początkową zgodą, trzyma swoje rzeczy w moim garażu. Od ponad dwóch miesięcy proszę go, aby je zabrał, niebawem będę potrzebować więcej miejsca garażowego na rzeczy. Niestety przez cały okres dwóch miesięcy nie otrzymałem od niego żadnej informacji, kiedy rzeczy zabierze, a wielokrotnie go o to prosiłem, nie odbiera telefonów ani nie odpowiada na wiadomości. Dodam, że nie obowiązuje nas żadna forma umowy najmu, na ten garaż. Moja cierpliwość się wyczerpała, potrzebuję jak najszybciej, w zgodny z prawem sposób usunąć te rzeczy. Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Wrz 2022 18:22

Jeżeli jeżeli jest Pan zainteresowany odpłatnym sporządzeniem pisma w tej sprawie do znajomego, zapraszam do kontaktu.

Zmodyfikowano dnia: 27 Wrz 2022 12:06
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)