2024.02.27 godz. 15:07 Łódź, Łódzkie

Problem z dzieckiem

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Moja 15 letnia corka mieszkała ze mna od rozwodu. Opiekę z jej ojcem mamy prawnie razem ale z miejscem zamieszkania matki. Corka teraz od 3 tygodni mieszka u ojca. Zarzucając mi kontrolowanie, sprawdzanie, kary na telefon czy powiedzenie w złości różnych rzeczy. Problemy zaczęły się id pójścia do szkoły i groziła jej sprawa za picie alkoholu i upijania innych. Co mogę zrobić? Moge ja zabrać od ojca "siła"? Jak prawn

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Lut 2024 16:18

Szanowna Pani, jeśli chce Pani zmienić formę prawną relacji z córką to musi to Pani zrobić na drodze sądowej, czyli tak jak zostało to pierwotnie uczynione.

Zmodyfikowano dnia: 28 Lut 2024 16:19