2022.04.08 godz. 15:15 Poznań, Śląskie

Jak odzyskać dokumenty

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Moja adwokat nie złożyła pisma zażalenia do opini biegłych z którą się nie zgadzałam i zgłaszałam jej to, ostatecznie przez to że nie złożyła tego odwołania sprawę umorzono. Poza tym nie ma kontaktu z nią ani telefonicznego, ani sms , email. Wypowiedziałam jej pełnomocnictwo , wysłałam list polecony ale ona go nie odbiera z poczty mimo że miała awizo zostawione przez listonosza. Chcę odzyskać moje akta , dokumenty. Złożyłam skargę do ORA , ale jak mam odzyskać dokumenty. Nie mam ochoty z nią się spotkać i zamienić ani jednego słowa czy mogę napisać upoważnienie siostrze do odbioru moich dokumentów od niej z kancelarii? czy takie upoważnienie wystarczy i musi wydać te dokumenty od razu. Proszę o radę co zrobić . Z góry dziękuję Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Cze 2022 19:06

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019