2021.06.07 godz. 15:07 Poznań, Wielkopolskie

Alimenty

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, moja byla żona pozwala mnie o wiksze alimenty na córkę ponieważ pracuje i żyje za granicą, muszę przedstawić przed sądem moje zarobki, wydatki etc. Nie mam z tym problemu ale nie chce żeby moja byla żona znała moj adres oraz adres firmy w której pracuję, czy jest taka możliwość?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 08 Cze 2021 21:30

Dzień dobry, może Pan wskazać adres dla doręczeń w PL i ustanowić pełnomocnika. Natomiast zaświadczenie o zarobkach musi Pan przedłożyć również byłej żonie. Pozdrawiam